אודות

קבוצת מילר מתמחה בייעוץ והשקעות בכל תחומי הנדל״ן. אנו מעניקים ליחידים וחברות מעטפת מקצועית מלאה בכלל ההיבטים הקשורים לעסקאות במקרקעין - כגון רכישה, מכירה, השכרה, ייזום והשבחה, ניהול ושיווק נכסי נדל"ן.

לאחר שליווינו בהצלחה לקוחות בעסקאות בהיקף מאות מיליוני שקלים, אנו מבינים כי המפתח להצלחתה של עסקת נדל"ן ומקסום הרווח בה, טמון בתכנון וניתוח מקדים של מכלול ההיבטים השונים של העסקה, החל מרמת הרעיון, דרך השלבים הראשוניים של הוצאתו מן הכוח אל הפועל ועד למימושו הסופי.

קבוצת מילר מלווה לקוחות בכלל ההיבטים הדרושים לעסקה: משפטיים, מיסויים, מימוניים, שמאיים, תכנוניים ועוד. אנו מבצעים ליווי בעסקאות מגוונות, בין אם המדובר בקרקע חקלאית או מגרש זמין לבניה, דירת מגורים או בית צמוד קרקע, נכס מסחרי כגון חנות או משרד או נכס תעשייתי, בניין בעל עירוב שימושים וכיוצ"ב.

לאור המציאות המורכבת בישראל בכלל ובתחום הנדל"ן בפרט, ציבור בעלי הנכסים עומד מצד אחד בפני הזדמנויות גדולות אך גם בפני חשיפות מסוכנות. לכן, כל אדם שהינו בעל נכס כיום או שיהיה כזה בעתיד, זקוק לחברת ייעוץ והשקעות מקצועית ואמינה שתעמוד לצידו ותלווה אותו לכל אורך הדרך ובוודאי בצמתים החשובים של קבלת החלטות וביצוע פעולות.

מנכ"ל הקבוצה

מיכאל מילר, מנכ"ל קבוצת מילר – ייעוץ והשקעות

לאחר תקופה של למעלה מעשור, במהלכה כיהן בתפקידי ייעוץ וניהול בפירמות המובילות והידועות ביותר בארץ בתחומי הנדל"ן, המיסוי, שמאות מקרקעין, המימון והכספים, צבר ידע רב תחומי מקיף וניסיון עשיר בתחום הייעוץ וההשקעות, לרבות ליווי עסקאות בהיקף של מאות מיליוני שקלים, החליט מיכאל מילר להקים בית השקעות לנדל"ן אשר ינגיש באופן זמין ונוח את כל שירותי הנדל"ן עבור לקוחות הקבוצה תחת קורת גג אחת.
הקמת הקבוצה היא פועל יוצא של חזונו של מילר להעניק למשקיעי נדל״ן את השירות המקצועי והמקיף ביותר שקיים, תוך חתירה לחדשנות ולראיית התמונה הגדולה, בד בבד עם העמקה, ירידה לפרטים, יסודיות ומסירות בלתי מתפשרת.
ייחודה של הקבוצה היא בכך שמשקיעי נדל״ן בהיקפים השונים, בין אם כמוכרים או בין אם כקונים, יוכלו ליהנות משירות מקיף של 360° במקום אחד, מבלי להתרוצץ בין בעלי מקצוע ותוך אחריות משולבת וסנכרון מושלם של כל התחומים הרלוונטיים יחדיו.

הכשרה

בעל תואר L.L.B במשפטים מאוניברסיטת תל אביב, וכן עורך דין מוסמך בישראל.
בעל תואר B.A בחשבונאות מאוניברסיטת תל אביב, וכן רואה חשבון מוסמך בישראל.
בוגר לימודי שמאות מקרקעין ומבחני מועצת שמאי המקרקעין, וכן שמאי מקרקעין מוסמך בישראל.

קבוצת מילר ייעוץ והשקעות | בית השקעות לנדל"ן
קבוצת מילר ייעוץ והשקעות | בית השקעות לנדל"ן

הוקרה לזכר מיכאל מילר ז"ל, סבו של מנכ"ל הקבוצה.

מיכאל מילר ז"ל עסק במהלך חייו בתחום הבניין, במסגרת עבודתו בחברת "רסקו" אשר נוסדה על ידי הסוכנות היהודית. ברבות השנים, צבר ניסיון רב בתחום כמנהל עבודה וכן קודם למשרות ניהול בפרויקטים שונים, ביניהם גם הקמת שכונות מגורים ומבני ציבור בחיפה, בקרית מוצקין (כגון פרויקט שד' ויצמן 1 בכיכר התותח), בצפת (בית חולים זיו) וביסוד המעלה (שכונת וילות).

את סבי מיכאל מילר ז״ל, אשר על שמו נקראתי, לא זכיתי להכיר, אך כפי שאני חש קרוב אל אבי כך אני חש קרוב גם אליו. מתוך התעניינות עמוקה בסיפור חייו המרתק של סבי ז"ל, למדתי שאף במישור המקצועי דרכי מהווה המשך סימבולי לעיסוקו רב השנים בתחום הבניה והנדל"ן ואני מוצא חשיבות רבה להוקיר אותו, את חייו ואת פועלו לבניין הארץ, דווקא כאן, בקבוצת מילר.

מיכאל מילר ז"ל, נולד ביום 28.2.1920 בכפר נובוסליצה בצ'כסלובקיה (דאז, כיום באוקראינה). את שנות נעוריו בילה בכפר באזור הרי הקרפטים בלימוד תלמוד תורה ב"חיידר" וכן פנה ללימודי חייטות על מנת לסייע בפרנסת משפחתו.

במהלך מלחמת העולם השנייה, נשלח למחנות ריכוז ביניהם מחנה העבודה "דכאו" באזור מינכן בגרמניה, ואילו הוריו ומרבית משפחתו נספו בשואה. לאחר המלחמה בעת ביקורו במספר מרכזי פליטים יהודיים, פגש בפרידה מילר ז"ל, אותה הכיר מהכפר בו נולד, אשר שרדה לבדה את מחנות הריכוז וההשמדה ברגן בלזן ואושוויץ-בירקנאו.

לאחר מסע תלאות ממושך בין מספר מדינות ביניהן צ'כסלובקיה, הונגריה, אוסטריה, גרמניה ובלגיה, הגיעו השניים לנמל מרסיי בדרום צרפת, שם עגנה אוניית המעפילים "תאודור הרצל", בהכנות לקראת יציאתה אל עבר חופי ארץ ישראל. האונייה יצאה לדרכה מנמל סט ביום 2.4.1947 כשעל סיפונה 2,620 נוסעים בתנאים קשים מנשוא, ואולם ביום 13.4.1947 נעצרה בקרבה לחופי תל אביב ע"י משחתות בריטיות, אשר גירשו את המעפילים על גבי אוניות גירוש בריטיות למחנות מעצר בקפריסין.

מיכאל ואשתו פרידה ז"ל נישאו זה לזו ביום 28.5.1947 במחנה המעצר בקפריסין וביום 30.9.1948 נולד בנם הבכור שמואל. בעת שחרור שארית עצורי מחנות קפריסין, השניים עלו ביום 25.1.1949 לישראל, גרו בשכונת העולים בן-דור ליד חיפה ואחר כך עברו לקרית מוצקין. ביום 16.10.1950 נולדה בתם מלכה.

בשנת 1982, נפטר מיכאל מילר ז"ל באופן בלתי צפוי בעודו בן 62 בלבד, והותיר אחריו את רעייתו פרידה ז"ל (2016), בנו שמואל ובתו מלכה.

קבוצת מילר ייעוץ והשקעות | בית השקעות לנדל"ן
קבוצת מילר ייעוץ והשקעות | בית השקעות לנדל"ן