השקעות

תמונת הראי של חטיבת ניהול השיווק הנדל"ני בקבוצה, הינה חטיבת ההשקעות, אשר מתמקדת בליווי משקיעים המעוניינים לרכוש נכסי נדל"ן להשקעה.

כידוע, שני אפיקי ההשקעות המקובלים והנפוצים ביותר בישראל הינם שוק ההון ונדל"ן. ההמלצה על פי רוב הינה לפזר ולבזר את תיק ההשקעות של המשקיע בין שני האפיקים השונים הללו, אשר לכל אחד מהם תתי אפיקים והתמחויות וכן יתרונות וחסרונות משלו. משקיעים אשר יבחרו לבצע השקעות באפיק הנדל"ן, עשויים לנקוט באסטרטגיות השקעה שונות, לטווחי זמן שונים, במטרה להנות מתשואה גבוהה ככל הניתן על ההשקעה (Return on investment), בין אם מתשואה שוטפת פירותית ובין אם מתשואה הונית כתוצאה מעליית הערך של הנכס. איתור נכסים בעלי פוטנציאל גבוה להשקעה, ביצוע בדיקות חיוניות טרום רכישה, טיפול בהיבטי המימון, ניהול המשא ומתן עד לחתימת עסקה וליווי השלמתה, השבחת הנכס וניהולו ועוד, כל אלה דורשים ניסיון, ידע, כלים ומיומנויות מגוונות בתחום הנדל״ן אשר קבוצתנו רכשה ברבות השנים ומעמידה לרשותכם.

קבוצת מילר ייעוץ והשקעות | בית השקעות לנדל"ן

איתור נכסים

איתור נכסי נדל"ן איכותיים, בעלי פוטנציאל גבוה להשקעה, מצריכה השקעת זמן ומשאבים, ידע והיכרות עם השטח. בטרם תחילת הליך איתור הנכס, נדרש לאפיין יחד עם המשקיע את מכלול ההיבטים הרלוונטיים להשקעה בהתאם להעדפות הלקוח, יכולותיו ופרופיל הסיכון שלו. על מנת למצוא עסקה טובה, אתם לא חייבים להיות מומחים בנדל״ן, את זה תשאירו לנו! אנו נסייע לכם באיתור נכסים פוטנציאליים להשקעה בהתאם להגדרות ולמטרות שהצבנו בתהליך האפיון הראשוני, וכן נרכיב עבורכם צוות של אנשי מקצוע להם אתם זקוקים על מנת להוציא את הרעיון מן הכוח אל הפועל, בצורה בטוחה ועל הצד הטוב ביותר.  

קבוצת מילר ייעוץ והשקעות | בית השקעות לנדל"ן

סקרי שוק ובדיקות מקדימות

מצאתם נכס להשקעה שאתם חושבים שמתאים לכם? חכו, אל תמהרו לרוץ לעסקה בלי לעשות שיעורי בית. תנו לנו לבצע עבורכם את סקרי השוק וכן את כל הבדיקות המקדימות המתאימות כדי לוודא לאן אתם נכנסים, שאתם נותנים את הצעת המחיר המדויקת ביותר עבור הנכס שבכוונתכם לרכוש, שאין במוכר או בנכס בעיות משפטיות או אחרות שאינן מאפשרות להתקשר בעסקה או שלא תומחרו כראוי על ידכם, ובמילים פשוטות: לוודא שהעסקה כדאית ומתאימה לכם.

קבוצת מילר ייעוץ והשקעות | בית השקעות לנדל"ן
קבוצת מילר ייעוץ והשקעות | בית השקעות לנדל"ן

ניהול מו"מ וליווי עסקאות

מרגע שהחלטתם על רכישתו של נכס ספציפי, יועצי קבוצת מילר ילוו אתכם לכל אורך תהליך רכישת הנכס, החל מסיוע במו״מ לסגירת העסקה או אף ניהול המו"מ עבורכם, מו"מ משפטי בקשר לטיוטת חוזה המכר עד לחתימת העסקה, ליווי שלבי הביניים בעסקה עד למסירת החזקה בנכס ותשלום יתרת התמורה, וכלה בהשלמתה של העסקה ברישום. כמו כן, ככל שתהיו מעוניינים בסיוע באיתור שוכרים לנכס, בדיקתם, ניסוח הסכמי השכירות ואף ניהולו השוטף של הנכס, תזכו לליווי צמוד ומקצועי לאורך כל אחד מאבני דרך אלו.

קבוצת מילר ייעוץ והשקעות | בית השקעות לנדל"ן

מימון השקעות

יש לא מעט דרכים לקבל מימון עבור עסקת הנדל״ן שלכם, אך בטרם אתם ניגשים לקבל מימון, חשוב להבין מהם יכולות ההחזר שלכם, מה המצב המשפחתי הנוכחי ובשנים הקרובות, מה יכולת ההשתכרות שלכם ופרמטרים נוספים שישפיעו על התמהיל שיבנה במיוחד עבורכם. מימון השקעות הוא דרך מצוינת למנף את תיק ההשקעות שלכם ולכן חשוב לקחת אותו ממוסד הפיננסי שמציע את התנאים הטובים ביותר. אנו בקבוצת מילר נלווה אתכם עד לקבלת המימון המיטבי והמדויק ביותר עבורכם.

קבוצת מילר ייעוץ והשקעות | בית השקעות לנדל"ן
קבוצת מילר ייעוץ והשקעות | בית השקעות לנדל"ן

ייזום והשבחה

ישנם נכסים אשר ניתן להשביח אותם בדרכים שונות, כגון שיפוץ המשדרג את הנכס וגורם לעליית הערך שלו, חלוקה מחדש של הנכס לשם הגדלת התשואה השוטפת ממנו, תוספת בניה עקב קיומן של זכויות בניה בלתי מנוצלות, התקשרות בעסקה לפרויקט התחדשות עירונית בנכס, פיתרון או נטרול של בעיה משפטית או אחרת הקשורה בנכס, ועוד. משקיעים פוטנציאליים רבים חוששים להיכנס לתחום שבו אינם מבינים ועלול לגזול זמן רב מזמנם במקרה הטוב או לעלות להם כסף רב עקב טעויות שעלולות להיעשות, במקרה הרע. אל תוותרו על אופציה להפיק מהנכס שלכם יותר ולממש את מלוא הפוטנציאל הגלום בו, רק משום שאינכם בקיאים בתחום הנדל"ן, בשביל זה אנחנו כאן. כמו כן, ככל שתחליטו בסופו של התהליך למכור את הנכס המושבח, נסייע לכם בניהול שיווק הנכס עד להשלמת מכירתו לקונים פוטנציאליים.